Op 1 februari 2020 staat de 29ste finale van het dorpstoernooi biljarten op de agenda.

Wie wordt de nieuwe dorpskampioen en de opvolger van Pieter Ros, de kampioen van 2019?

Er zijn weer veel deelnemers door naar ronde 2 van het toernooi. Bekijk hier wie en wanneer ze biljarten.

Poule 56

Maandag 20 januari

Poule 57

Maandag 20 januari

Poule 58

Maandag 20 januari

Rick Beemster Truus Doodeman Ralph van Wonderen
Cor Wenker Mathilda van Diepen Jelmer Kok
Co Dam Theo Konijn Nikita van Veen
Walter Langedijk Jan Beers Mieke Groot
Melvin Scholten

 

Poule 59

Dinsdag 21 januari

Poule 60

Woensdag 22 januari

Poule 61

Woensdag 22 januari

Maarten Karsten Hans van Eerden Immi Feld
John Ros Joop Rood Tini Feld
Paul Wenker Rikus Feld Anne Dekker
Luc van Diepen Daisy op ’t Veld
Edwin o/d Kelder Esther Hiddema

 

Poule 62

Woensdag 22 januari

Poule 63

Donderdag 23 januari

Poule 64

Donderdag 23 januari

Ron Luiken Gerard Wenker Jan Kuijpers
Arjen Borg Richard Dekker Rene o/d Kelder
Jeroen Snel Marieke Bankras Peter v/d Gracht
Bram o/d Kelder Jos van Echtelt Piet Konijn
Marko Langedijk Jacco o/d Kelder Jan Berkhout

 

Poule 65

Maandag 6 januari

Poule 66

Maandag 6 januari

Poule 67

Maandag 6 januari

Jan Kuijpers Marco o/d Kelder Marieke Bankras
Cees Verlaat Peter Conijn Lianne Klaver
Nico Langedijk Richard Dekker Anneke van Solkema
Gerard Karsten Wilfred Laan Don Konijn
Ad van Diepen Stefan van Diepen Piet Deken
Leo o/d Kelder Mathé Dam Sjaak Smit

 

Poule 68

Vrijdag 24 januari

Poule 69

Vrijdag 24 januari

Poule 70

Zaterdag 25 januari

Arjen Molenaar Lianne Klaver Rene op ’t Veld
Gerben Klaver Dick Sneek Arnoud o/d Kelder
Stanley Bankras Christiaan Winkel Marian de Lange
Nick Stroomer Guus Neefjes Taam Poland
Kevin Schouten Gert Jan Langedijk
Bart Kartsen

 

Poule 71

Zaterdag 25 januari

Poule 72

Zaterdag 25 januari

Poule 73

Zaterdag 25 januari

Piet Schilder Jan v/d Peet Debby v/d Hoven
Peter Feld Klaas Dam Stefan Deken
Jos Rood Gerard Karsten Patricia Dam
Meindert Wenker Jos Dol Sjaak Karsten
Frits Kuijpers Mathé Dam Sjaak Poland

 

Poule 74

Zaterdag 25 januari

Poule 75

Maandag 27 januari

Poule 76

Maandag 27 januari

Martijn Kuijpers Don Feld Jan Molenaar
Wesley Bankras Kees Gropstra Frits Wagemaker
Carina Terwee Hans Ruiter Dick van Diepen
Co Schilder Jan Schouten Daniel Beemster
Fred v/d Gracht Mathé van Echteld

 

Poule 77

Maandag 27 januari

Poule 78

Woensdag 29 januari

Poule 79

Woensdag 29 januari

Dirk Snel Ramon Konijn Pieter Koopman
Martien van Dam Denise van Diepen Sjaak Oud
Rick Neefjes Jan Laan Eric Bakker
Piet Neefjes Irma van Diepen Arnoud Beemster
Ad van Berkel Roos op ’t Veld Mathé Wagemaker