Op 3 januari 2020 gaat de 29ste editie van het dorpstoernooi biljarten weer van start.

Wie wordt de nieuwe dorpskampioen en de opvolger van Pieter Ros, de kampioen van 2019?

Iedereen die in 2019 heeft meegespeeld en niet heeft afgezegd is ingedeeld in een poule op datum en krijgt ook een herinnering in de bus.

Het kan zijn dat je niet in de lijst bent opgenomen of niet meer mee wilt doen, dan graag even een mailtje naar info@centrumdeweere.nl of even een telefoontje naar 0229-581373.

Definitieve indeling:

Poule 1

Vrijdag 3 januari

Poule 2

Vrijdag 3 januari

Poule 3

Zaterdag 4 januari

Dave Rood Ben Beemster Lex Karsten
Peter Groot René op ‘ t Veld Jan van de Peet
Luc van Diepen Piet Schilder Gerrit Wenker
Michael Berkhout Ted Berkhout Marco Schouten
Maarten Karsten    
Arjen Langedijk    

 

Poule 4

Zaterdag 4 januari

Poule 5

Zaterdag 4 januari

Poule 6

Zaterdag 4 januari

Mark Berkhout Marian de Lange André Zuurbier
Rick Beemster Angela Bakker Debby v.d. Hoven
Harry Berkhout Bart Verlaat Arnoud o/d Kelder
Klaas Dam Jacco o/d Kelder Ron Luiken
Koos Bankras Richard Snel Ed Beemster

 

Poule 7

Zaterdag 4 januari

Poule 8

Maandag 6 januari

Poule 9

Maandag 6 januari

Arnold Marcus Miranda Groot Co Dam
John Ros Cor Wenker Don Feld
Cees van Diepen Ben Beemster kz Harry Konijn
Peter o/d Kelder Wim de Lange klz Hans Langedijk
  Taam Poland Bert Rijkhoff
     

 

Poule 10

Maandag 6 januari

Poule 11

Maandag 6 januari

Poule 12

Maandag 6 januari

Jan Kuijpers Marco o/d Kelder Marieke Bankras
Cees Verlaat Peter Conijn Lianne Klaver
Nico Langedijk Richard Dekker Anneke van Solkema
Gerard Karsten Wilfred Laan Don Konijn
Ad van Diepen Stefan van Diepen Piet Deken
Leo o/d Kelder Mathé Dam Sjaak Smit

 

Poule 13

Dinsdag 7 januari

Poule 14

Dinsdag 7 januari

Poule 15

Dinsdag 7 januari

René o/d Kelder Hans van Eerden Jeroen Snel
René Spil Wim de Lange kz Niels Wenker
Michel Sneek Frits Kuijpers rz Jan Laan
Martijn van Diepen Jan Verlaat Barry Konijn
Arjan Borg Peter v.d. Gracht Jop Smal
Bart Sneek    

 

Poule 16

Dinsdag 7 januari

Poule 17

Dinsdag 7 januari

Poule 18

Woensdag 8 januari

Herman Doodeman Joeri Hesp Dick van Diepen
Jan van Wonderen Sjoerd Verlaat Hassan Senol
Piet Verlaat Ramon Konijn Rob Nierop
Piet Konijn Rudy Konijn Jan Appelman
  Don Feld Jan Schouten
     

 

Poule 19

Woensdag 8 januari

Poule 20

Woensdag 8 januari

Poule 21

Donderdag 9 januari

Thea Verlaat Arjen Zee Ralph van Wonderen
Truus Doodeman Eric Coevert Arjan Oomes
Anskje Galema René Coevert Pieter Ros
Liesbeth Groenewoud Arjen Hesp Anton van Echtelt
Gitta Hes Arjen Molenaar Jacco Beemster
Mathilda van Diepen Dick Sneek  
Gonda Karsten    

 

Poule 22

Donderdag 9 januari

Poule 23

Donderdag 9 januari

Poule 24

Vrijdag 10 januari

Gerben Klaver Rob van Eerden Jochem Marcus
Arnold Beemster Jeroen Bankras Walter Verlaat
Casper van Wonderen Richard op ‘t Veld Walter Langedijk
Jos van Echtelt Wil Dam Frans de Groot
Wim Klaver   Paul Wenker
    Lars Beers

 

Poule 25

Vrijdag 10 januari

Poule 26

Zaterdag 11 januari

Poule 27

Zaterdag 11 januari

Jelmer Kok Eric Berkhout Tom Schilder
Mike o/d Kelder Dennis Paauw Guus Neefjes
Brian op ‘t Veld Stanley Bankras Guido Groot
Stefan Deken Christiaan Winkel Chiel Stroomer
Danny Dam Ted Klaver Nick Stroomer
Sander Smit Barry Langedijk Kevin Langedijk

 

Poule 28

Zaterdag 11 januari

Poule 29

Zaterdag 11 januari

Poule 30

Zaterdag 11 januari

Rutger Langedijk Rick Neefjes Jelle v.d. Gracht
Yoeri Langedijk Ruben Langedijk Dylan op ‘t Veld
Gert Jan Langedijk Martijn Kuijpers Rein Schilder
Ricardo Konijn Norman op ‘t Veld Remco Scholten
Bart Karsten Perry v.d. Gracht Sjoerd Wenker
Kevin Boots Nick Langedijk Wesley Bankras

 

Poule 31

Zondag 12 januari

Poule 32

Zondag 12 januari

Poule 33

Zondag  12 januari

Peter Feld Ad van Berkel Tini Feld
Jan Berkhout Rikus Feld Immy Feld
Cor Feld Betty Breg José Feld
Gerard o/d Kelder dz Jan Breg Ria Berkhout
Niek Feld Jan Feld Annie o/d Kelder

 

Poule 34

Zondag 12 januari  13.30 uur

Poule 35

Maandag 13 januari

Poule 36

Maandag 13 januari

Tim o/d Kelder Joop Rood Floor Groot
Melvin Scholten Johan Meijners Koos Kolken
Max Dekker Co Kok Jan Molenaar
Bram o/d Kelder Kees Gropstra Marcel o/d Kelder
Kevin Schouten   Dirk Snel
Kas Veeken/Ronald Konijn    

 

Poule 37

Maandag 13 januari

Poule 38

Maandag 13 januari

Poule 39

Maandag 13 januari

Evert Kluitenberg Frits Wagemaker Rober van Diepen
Peter Ruitenberg Roel o/d Kelder Fred Beers
Ben Pronk Fred Rood Hans Ruiter
Theo Konijn Ben Beemster jz Jos Dol
Jan Beers Theo Berkhout Ton Dekker
    Piet Rood

 

Poule 40

Dinsdag 14 januari

Poule 41

Dinsdag 14 januari

Poule 41

Dinsdag 14 januari

Anne Dekker Roos op ‘t Veld Monique Bijvoet
Tessa van Diepen Carina Terwee Sandy Schouten
Annelies o/d Kelder Doris op ‘t Veld Patricia Dam
Bianca Paauw Celine Schilder Benita Nederpel
Denise Laan Daisy op ‘t Veld Karin op ‘t Veld
Denise van Diepen Debby Rood Noortje Klaver

 

Poule 42

Dinsdag 14 januari

Poule 43

Dinsdag 14 januari

Poule 44

Woensdag 15 januari

Ilona Langedijk Esther Hiddema Kees Beemster
Evelien o/d Kelder Irma van Diepen Martien van Dam
Evelien de Maijer José van Echtelt Mathijs Phillipo
Nikita van Veen Yvon v.d. Peet Kees Klaver
Sarah van Diepen Patricia Nat Klaas o/d Kelder
Mieke Groot Mariska Bankras  
Hilde o/d Kelder    

 

Poule 45

Donderdag 16 januari

Poule 46

Donderdag 16 januari

Poule 47

Donderdag 16 januari

Ko Schilder Daniël Beemster Pieter Koopman
Wilco Feld Jos Beemster Ed o/d Kelder
Frank Beemster Kees Besseling Edwin o/d Kelder
Nico Dam Marjon Smit Jos Stam
Jos Rood Dick Boots Jos van Diepen
  René Slagter  

 

Poule 48

Vrijdag 17 januari

Poule 49

Vrijdag 17 januari

Poule 50

Vrijdag 17 januari

Sjaak Oud Patrick van Laar Answerd Beuker
Theo Schilder Erik Bakker Wil Langedijk
Jaap Dekker jr Arnoud Beemster Frans Langedijk
Fred v.d. Gracht Anton Rood Koos Langedijk
Piet Wenker Niels Beers Piet Langedijk
  Jeffrey Konijn  

 

Poule 51

Zaterdag 18 januari

Poule 52

Zaterdag 18 januari

Poule 53

Zaterdag 18 januari

  André Berkhout Pim van Diepen
  Bert de Haan Mathe van Echtelt
  Jan Langedijk Mathe Wagemaker
  Sjaak Poland Dorus Sneek
  Henk Langedijk Frank Bankras
  Jan Wagemaker  
  Jack Berkhout  

 

Poule 54

Zaterdag 18 januari

Poule 55

Zaterdag 18 januari

Poule 56
Frits Kuijpers tz Piet Neefjes  
Gerard o/d Kelder Aad Hollenberg  
Richard Schilder Sjaak Koopman  
Rob o/d Kelder Meindert Wenker  
Sjaak Karsten Gerard de Pee  
Marcel v.d. Gracht Lia Biersteker